19:30 | Sporting - U. Madeira /Portugal , Primeira Liga |
Over 2.5 | 2-0 | |
15:00 | Sillamae Kalev - Rakvere /Estonia , Meistriliiga |
Over 2.5 | 1-0 | |
13:30 | Rangers - Alloa /Scotland , Championship |
Over 2.5 | 1-1 | |
20:30 | Volta Redonda - Macae /Brazil , Campeonato Carioca |
1X | 2-1 | |
20:15 | Alaves - Elche /Spain , Segunda Division |
1X | 0-0 | |
20:15 | Cobh Ramblers - Shelbourne /Ireland , Division 1 |
X2 | 1-0 | |
14:00 | Lotte - Viktoria Koln /Germany , Regionalliga West |
1X | 1-1 | |
14:00 | Auxerre - Dijon /France , Ligue 2 |
X2 | 2-0 | |
13:30 | Krylya Sovetov Samara - Ural /Russia , Premier League |
1X | 1-1 | |
13:30 | Derby - Sheffield Wed /England , Championship |
1X | 1-1 | |
12:00 | Maardu - Levadia Tallinn II /Estonia , Esi Liiga |
1X | 3-4 | |
13:00 | Stal Dniprodzerzhynsk - Metalist Kharkiv /Ukraine , Pari Match League |
Over 2.5 | 0-0 | |
20:15 | Juventud Unida Gualeguaychu - Nueva Chicago /Argentina , Primera B Nacional |
1X | 2-1 | |
19:00 | ND Gorica - Celje /Slovenia , Prva Liga |
1X | 1-2 | |
19:00 | Radnicki Nis - FK Vozdovac /Serbia , Super Liga |
1X | 2-0 | |
19:00 | Union de Santa Fe - Colon Santa FE /Argentina , Primera Division |
1X | 1-0 | |
18:30 | Rubin Kazan - Terek Grozni /Russia , Premier League |
1X | 0-1 | |
18:15 | Llandudno - TNS /Wales , Premier League |
X2 | 1-5 | |
18:15 | Airbus - Newtown /Wales , Premier League |
1X | 2-2 | |
18:15 | Aberystwyth - Bangor /Wales , Premier League |
1X | 4-0 | |
18:15 | Everton - Manchester United /England , Fa Cup |
X2 | 1-2 | |
18:00 | Pogon Siedlce - Legnica /Poland , Division 1 |
X2 | 0-0 | |
18:00 | Ol. Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec /Poland , Division 1 |
1X | 4-2 | |
18:00 | Drutex-Bytovia - Plock /Poland , Division 1 |
X2 | 1-2 | |
18:00 | Honved - Bekescsaba 1912 /Hungary , Otp Bank Liga |
1X | 2-1 | |
17:30 | Toulouse - Lyon /France , Ligue 1 |
X2 | 2-3 | |
17:00 | Sp. Subotica - Metalac /Serbia , Super Liga |
1X | 5-1 | |
17:00 | Radomiak Radom - ROW Rybnik /Poland , Division 2 |
1X | 1-1 | |
17:00 | GKS Belchatow - Kluczbork /Poland , Division 1 |
1X | 0-2 | |
16:30 | Iskra - Zeta /Montenegro , Prva Crnogorska Liga |
1X | 1-1 | |
16:30 | Decic - Rudar /Montenegro , Prva Crnogorska Liga |
X2 | 0-1 | |
16:30 | Al Riffa - East Riffa /Bahrain , Premier League |
1X | 0-2 | |
16:00 | Frej - Angelholms /Sweden , Superettan |
1X | 1-2 | |
16:00 | Berwick - East Fife /Scotland , League Two |
X2 | 2-0 | |
16:00 | Warrenpoint - Portadown /Northern Ireland , Nifl Premiership |
1X | 2-0 | |
16:00 | Wrexham - Braintree /England , Vanarama National League |
1X | 2-3 | |
16:00 | Macclesfield - Cheltenham /England , Vanarama National League |
X2 | 0-1 | |
16:00 | Whitehawk - Maidstone /England , Vanarama National League South |
1X | 1-0 | |
16:00 | Wealdstone - St. Albans /England , Vanarama National League South |
X2 | 1-1 | |
16:00 | Concord - Havant & Waterlooville /England , Vanarama National League South |
1X | 0-1 | |
16:00 | Gainsborough - United of Manchester /England , Vanarama National League North |
1X | 0-1 | |
16:00 | Boston - Nuneaton /England , Vanarama National League North |
1X | 2-1 | |
16:00 | Histon - Cirencester /England , Southern Premier League |
X2 | 3-3 | |
16:00 | Merstham - Kingstonian /England , Ryman League |
X2 | 3-1 | |
16:00 | Billericay - Wingate & Finchley /England , Ryman League |
1X | 4-0 | |
16:00 | Yeovil - Northampton /England , League Two |
X2 | 1-1 | |
16:00 | Mansfield - Barnet /England , League Two |
1X | 1-1 | |
16:00 | Bury - Millwall /England , League One |
X2 | 1-3 | |
16:00 | Bradford - Walsall /England , League One |
1X | 4-0 | |
16:00 | Wolves - Rotherham /England , Championship |
1X | 0-0 | |
16:00 | Fulham - Nottingham /England , Championship |
1X | 1-3 | |
16:00 | Krumkachy - Slavia Mozyr /Belarus , Vysshaya Liga |
1X | 1-0 | |
16:00 | Mattersburg - Austria Vienna /Austria , Tipico Bundesliga |
X2 | 1-9 | |
15:30 | Korona Kielce - Leczna /Poland , Ekstraklasa |
1X | 1-1 | |
15:00 | AFC United - Ljungskile /Sweden , Superettan |
1X | 1-0 | |
15:00 | IFK Berga - BW 90 /Sweden , Division 2 Sodra Gotaland |
1X | 1-1 | |
15:00 | Hassleholms IF - Lunds /Sweden , Division 2 Sodra Gotaland |
1X | 2-0 | |
15:00 | Free State Stars - Bidvest Wits /South Africa , Nedbank Cup |
X2 | 0-0 | |
15:00 | Blekitni Stargard - Polonia Bytom /Poland , Division 2 |
1X | 0-0 | |
15:00 | Ternana - Ascoli /Italy , Serie B |
1X | 1-3 | |
15:00 | Marienlyst - Middelfart /Denmark , 2nd Division Promotion Group |
X2 | 0-0 | |
15:00 | BK Frem - AB Copenhagen /Denmark , 2nd Division Promotion Group |
1X | 0-1 | |
15:00 | Istra 1961 - NK Zagreb /Croatia , 1 Hnl |
1X | 1-4 | |
14:00 | Wiedenbruck - Erndtebruck /Germany , Regionalliga West |
1X | 1-0 | |
21:00 | Atletico-MG - URT /Brazil , Campeonato Mineiro |
Over 2.5 | 2-0 | |
20:30 | Barcelona - Gijon /Spain , Primera Division |
Over 2.5 | 6-0 | |
13:00 | Karpaty - Hoverla Uzhhorod /Ukraine , Pari Match League |
Over 2.5 | 3-0 | |